
Стенд "СИМВОЛІКА УКРАЇНИ" №1 комплект з 2 стендів розміром 1000х600мм
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: kompl_stend_UML-001
1 050 ₴/комплект
Показать оптовые цены- +380 (67) 913-10-60администратор
- +380 (50) 332-68-89консультант
- +380 (47) 363-18-33офис
Стенд "Символіка України"
· комплект з 2 стендів розміром 1000х600мм.
· основа стенда ПВХ пластика товщиною - 3 мм.
· ціна вказана за даний розмір стенду.
Крім представлених шаблонів існує можливість замовити розробку власного дизайну стенду з символікою держави. Також можна зробити стенд з символікою міст та областей України, їх власний герб та прапор.
Компанія «Канівархдизайн» допоможе підібрати цікаву інформацію та якісні зображення. Тому якщо бажаєте купити стенд – звертайтеся до нас просто зателефонувавши або заповнивши форму на сайті.
Розміщена в шкільному стенді інформація дозволяє яскраво та якісно представити всі сторони діяльності навчального закладу. Шкільні стенди - це візуальні стимули, які допомагають створити атмосферу пізнання, що стимулює бажання вчитись та розширювати свій кругозір.
| Дополнительные характеристики | |
|---|---|
| Информационный карман | Нет |
| Материал карманов | ПВХ |
| Тип карманов | Прозрачные |
| Размеры | |
| Толщина | 3 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Длина | 800 мм |
| Основные | |
| Производитель | Собственное производство |
| Материал | Пластик |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Тематика | Общественные и гуманитарные науки |
| Язык издания | Украинский |
| Количество листов | 1 лист. |
| Тип поверхности бумаги | Глянцевая |
| Тип | Цветной школьный учебный стенд |
| Крепление на стену | |
| стальное ушко | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип полиграфической бумаги | Пленка |
- Цена: 1 050 ₴/комплект
- Способ упаковки: гофрокартонний транспортний пакет


